Biblioteka / Inne

Wolontariat onkologiczny

Wydanie „Głosu Pacjenta Onkologicznego” poświęcone wolontariatowi onkologicznemu. 
O roli wolontariatu i przygotowaniu do pracy wolontariusza pisze psycholog dr Małgorzata Adamczak. W numerze także dwa głosy na temat wolontariatu amazońskiego, który choć wyrósł z amerykańskiej idei, w polskich warunkach ma własne oblicze. 

Muzykoterapia

Wydanie „Głosu Pacjenta Onkologicznego”  poruszające zagadnienie terapii sztuką - poezją, tańcem, muzyką. W numerze rozmowa z dr Elżbietą Galińską twórczynią polskiej 
i europejskiej szkoły muzykoterapii, a także rozmowa z prof. Jerzym Stuhrem – Ambasadorem Honorowym Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych.

Skóra oraz tkanki jamy ustnej i twarzy

Wydanie „Głosu Pacjenta Onkologicznego” poruszające zagadnienie z zakresu pielęgnacji skóry w czasie leczenia chemioterapią bądź radioterapią. W numerze poradnik dla pacjentów z nowotworami jamy ustnej i twarzy przygotowany przez  dr Roberta Baklickiego - specjalistę medycyny estetycznej, chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej.

Pakiet onkologiczny

Wydanie „Głosu Pacjenta Onkologicznego” pokazujące  czemu służy i jak działa  pakiet onkologiczny, którego celem jest  szybka terapia onkologiczna, mającą na celu sprawne oraz szybkie przeprowadzenie pacjenta przez kolejne etapy diagnostyki i leczenia. W numerze rozmowa z ministrem Bartoszem Arłukowiczem na temat pakietu onkologicznego.

   
   

Głos pacjenta

Głos pacjenta onkologicznego

Video

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje, wpisz e-mail

Zostań darczyńcą

Zostań darczyńcą

Deklaracja członkowska

Deklaracja członkowska

Kontakt

Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych
ul. Piękna 28/34 lok. 53
00-547 Warszawa

tel.: +48 22 428 36 31
fax: +48 22 428 36 08
e-mail: info@pkopo.pl

policzmysie.pl